Mulčovací sekačka na dálkové ovládání

Pásová mulčovací sekačka Dabaki – RW – LM 54 – 24V

Motorová, pásová, mulčovací sekačka na dálkové ovládání

.

.

 

 

Mulčovací, dálkově ovládané sekačky  Dabaki RW – LM 54 jsou praktickým pomocníkem při údržbě zahrad, areálů,, parků, při mulčování svažitých terénů, … Jsou schopny mulčovat porost vysoký až do 50 cm. Pracovní rychlost lze plynule nastavovat.

Ovládání je jednoduché a logické. Obvykle je obsluha schopna sekačku bezpečně a s jistotou obsluhovat po několikaminutovém odzkoušení.

Mulčovací sekačky na dálkové ovládání suplují práci s motorovým křovinořezem, ale jejich používání je podstatně snadnější a pohodlnější. Sekačky jsou schopny pracovat i ve snížených prostorech (např. pod stromy a keři), na  špatně dostupných a stísněných plochách.

Mulčovací sekačky na dálkové ovládání Dabaki RW – LM 54 mají 24 V elektro-soustavu. Motory pojezdu, motory zdvihu, alternátor pracoují s 24 V. Motory pracují plynuleji a vyšší napětí zvyšuje životnost a spolehlivost elektromotorů a akumulátorů.

Konstruktéři také zaměnili sekací disk s noži za jeden sekací nůž. Je vyroben z kvalitního materiálu a tvarově je přizpůsobený pro práci v hustých a zaplevelených porostech, aniž by měl zvýšené nároky na výkon motoru.

Při odstranění předního a zadního závěsného krytu je sekačka lehce schopna zmulčovat i větší množství hmoty.

POZOR – z hlediska bezpečnosti je zakázáno používat sekačku bez krytů.